| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna seara TPU, de multe ori cand ma uit la Tom & Jerry vad dupa numele episodului ca scrie ANIMATION LAYOUT MUSIC etc. si chiar jos este o iconita ca o stea ce o vedeti in acest video de la 0 : 17 e pe mijloc intre MP AA si Westerm Electric Sound System. https://www.youtube.com/watch?v=ZuafAcUn_yo Ce inseamna acea icoana?

5 răspunsuri:
| varsanofie a răspuns:

E greu de descifrat. calitatea foarte redusă, o să mai caut și încerc să îți dau un răspuns.

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru varsanofie):

Ok astept

| varsanofie a răspuns (pentru PetrusEmanuelMihai):

Ai găsit o calitate mai bună?

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru varsanofie):

Https://www.youtube.com/watch?v=NJpCtNJGY3w

Sub Music scrie numele omului sub acel nume sub litera S de la SCOUT arata o insiigna asemanatoare cu o stea de politie cu un cerc negru de acea icoana zic eu o srata la 0 : 16

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru varsanofie):

RGA de la ce vine?