| Shirayuki a întrebat:

Buna stie cineva cand apare sezonul 2 din Attack on titan?

Răspuns Câştigător
| Coloringthevoid a răspuns:

Din cate imi amintesc anul asta pe 13 sau 16 aprilie.

| Shirayuki explică (pentru Coloringthevoid):

Multumesc mult.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Nu mai mintiti ma. Astea apar la primavara si Attack on titan nu e printre ele. e inca la to be announced:
http://anichart.net/spring

| Coloringthevoid a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Crezi ce vrei.Asteptam pana in Aprilie si vedem cine are dreptatewinking

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Exactwinking Sa nu uiti, ca pe 16 aprilie te trag de urechi!

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Coloringthevoid):

E 16 aprilie si nici urma de sezonul 2 din AOT laughing
Told ya tongue

| Coloringthevoid a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Ai avut dreptate.Atunci nu stiu de unde s-a facut atat de mult haos pe internet ca va aparea in aprilie.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Cred ca asa s-a anuntat initital, apoi au amanat din nu stiu ce motiv. La fel si cu sezonul 3 din tokyo ghoul, toata lumea zice ca apare nu stiu cand in nu stiu ce zi, si nici macar nu s-a anuntat ca va fi un sezon 3 laughing

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O să apară în Aprilie.