| Dalyan a întrebat:

stiti un site in japoneza pe care pot vedea anime-uri? Adica site-ul sa fie in japoneza, anime-urile cu subtitrare in japoneza sau deloc.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hei! pe nyaa.eu gaesti anime-uri raw. Majoritatea anime-urilor online sunt cu sub in engleza.

1 răspuns:
| Mahalance a răspuns:

Http://anime.dougasouko.com/

Nu stiu cum Dumnezeu am ajuns acolo, dar observ ca daca dau click pe oricare ciahan ciuma hugu bugu hua iti da o serie de mirrors prin care poti urmari online acel ciahan ciuma hugu bugu hua.