| emma31 a întrebat:

Acum un an am vazut un anime care era suptitrat in engleza, dar nu mai stiu cum se numea.
Era vorba despre o fata care era actrita si ii placea de menegerul ei si mama ei vitegra era scriitoare.La ea in clasa toti baietii faceau dezordine si,, liderul"era un baiat care avea cel mai bun prieten un tocilar.imi amintesc ca baiatul impreuna cu grupul ei au inchis-o pe acoperisul scolii si ea avea filmari si pana la urma a venit menegerul ei si a salvat-o.Stiu ca fata si baiatul au inceput sa se apropie si intr-un episod baiatul o saruta fara ca fata sa vrea.Imi mai amintesc ca mai aparea din cand in cand o chestie roz care zbura...Ce mai stiu e ca mama ei vitegra a scos o carte in care era vorba de viata fetei si ca nu stiu din ce motiv oamenii erau nervosi si baiatul a scos-o din casa si a dus-o la el acasa...
La inceput am crezut ca se numea Baga ita, dar nu exista un anime cu numele asta.
Ma puteti ajuta? Funda+Vot!

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Din pacate, nu stiu ce anime e, dar stiu ca exista un anime numit Bokura ga Ita.

| FlorinStelistu a răspuns:

Bleach?