| xzawn17 a întrebat:

Am o intrebare, stie cineva daca in Romania in Bucuresti se gasesc benzi desenate, imi puteti zice niste magazine? Mercihappy

Răspuns Câştigător
| TheWolfOficial1 a răspuns:

Ai putea gasi in Carturesti (eu sincer nu merg sa iau chestii de acolo prea des pentru ca mi se par cam scumpe, dar este o optiune) si stiu sigur ca gasesti pe langa Universitate, e o librarie unde au carti in engleza. Au si manga si benzi desenate. Daca te mai uiti tot prin zona aceea e posibil sa mai gasesti si alte locuri pentru ca sunt multe. Din pacate nu imi amintesc numele ei asa ca nu iti prea pot fi de ajutor :")

2 răspunsuri:
| Nonolita a răspuns:

Ar trebui sa fie in toate locatiile unde se vand ziare si reviste dar si in librarii.

| Nux a răspuns:

Mai recomand Red Goblin in Bucuresti. Au si magazin online.