| HonneOnna a întrebat:

As vrea sa incep sa citesc niste manga si ma gandeam la Crimson Shell...Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

In afara de grafica, nu are cine stie ce... pare asemanator cu Pandora Hears.

Sincer sa fiu am citit Crimson Cross. care sea aseamana. Oricum incearca, daca nu iti place poti sa cauti aici recomadari.

http://miauti.blogspot.ro/

| HonneOnna explică (pentru Miauti):

Inteleeg, pai merci mult si pentru sitebig grin

6 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Este interesant... citeste-o, merita.

| white93 a răspuns:

f

| BloodBender a răspuns:

Am citit si eu cartea aia si e ff interesanta asa cati racomand so citesti, pentru ca mie personal mi-a placut! (funda)

| Kepkyo a răspuns:

Pare interesant, da-i bataiewinking