| St_Radwcu_1986 a întrebat:

Boruto are doar 164 de episoade?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Boruto este ongoing, nu e terminat. Următorul episod apare în 6 zile.
Descarcă aplicația TV Time, te va ajuta atât să vezi când apar anime uri sau seriale cât și să îți notezi la ce episod ești.

| HandaSei a răspuns:

Nu, după cum a spus și zurick, seria este ongoing, adică apare câte un episod săptămânal, dacă vrei să știi când apar episoadele, să ții evidența a câte episoade ai văzut până acum și multe altele chestii de genu, poți folosit AniList ( https://anilist.co ).

| darioiv19 a răspuns:

Da are doar 164 dar daca vrei poti sa citesti manga ca sa vezi ce se intampla mai departe