| bebelusa003 a întrebat:

Buna TPUhappy
Ce parere aveti, credeti ca exista ceva in aceasta lume care nu poate fi cumparat cu bani? Daca da ce anume?
Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Se zice ca dragostea nu poate fi cumparata, insa in ziua de azi nu mai este o problema.laughinglaughingtoate pitzipoancele se marita cu bosorogi pentru moneybig grin.cred ca nu poti cumpara respectul.chiar daca cineva te respecta in fata, nu inseamna ca poate pe la spate nu te barfeste.si asta nu poti cumparahappy.

8 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Linistea sufleteasca si calmul... Poate mai sunt si alte lucruri, dar astea imi vin mereu primele in minte mie.

| faranume_3531 a răspuns:

Inima meawinking

| faranume_3531 a răspuns:

Da, inima meawinking

| Andra_3307 a răspuns:

Nu exista nimic, deoarece cuvantul ''a cumpara'' in sinea lui, inseamna a plati ceva pentru obtine acel lucru.

| AlicePotato a răspuns:

Mintea,Creativitatea,Iubirea,Talentul si prieteni adevarati! happy

| Andreea3333 a răspuns:

Piatra laughing

| Bibii11 a răspuns:

Hm.` greu de spusbatting eyelashes.
In ziua de azi totul` se cumpara cu bani. Inclusiv oamenii.straight face
Totusi.au ramas putin oameni care au demnitate si nu pot fi cumparati cu bani.happy
Ceao:*

| AnNe_1033 a răspuns:

"Dragostea" este singurul lucru, care, din punctul meu de vedere nu poate fi cumpărat.