| Narutoooo a întrebat:

Buna TPU! Daca e cineva de aici care se uita la naruto sau alte desene animate/anime-uri pe doza animata si voua va apare ERROR 405?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge fara probleme, tocmai am verificat, eu folosesc Firefox.
Poate ai vreun plugin sau extensie care blocheaza redarea video corecta, aveam problema asta pe Netflix si era de la adblock, l-am dezinstalat.
Incearca cu un browser curat fara alte instalari de extensii.

| Katsune a răspuns:

Cateodata mai aparea. Eu ieseam de pe site, si la 2 minute intram iar. Dupa cateva incercari, nu multe, mergea iar