| Rico_Tico_2000 a întrebat:

Bună TPU mai știți acel anime cu o pasăre roșie de pe un canal care era numai noaptea era. Și dimineața era minimax cred. Îmi spuneți cum se numea? dau funda.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cumva Albert si Zora? https://www.youtube.com/watch?v=iglty94QX6g Daca nu, incearca sa-ti aduci aminte mai multe detalii.

| JackFrost96 a răspuns:

Kyorochan

| Rico_Tico_2000 explică:

Nu era cava arheolog care să dus ìntr-un templu și a pus în artefacte nustuce chiestie si doua apare o pasăre roșie. Si stiu ca la ultimul episod arheologul se ragaseste cu pasarea rosie