| xYunoGasaii a întrebat:

Buna TPU si fani anime! Imi puteti recomanda niste anime din era victoriana? am vazut deja Kuroshitsuji ( mai bine zis, Black Butler), Earl and Fairy si Pandora Hearts, mi-au placut mult...Dau funda! big grin

7 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

91 days. Mafie italiana
Baccano.

| BlackRose03 a răspuns:

Violet Evergarden

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Incearca Gankutsuo The Count of Monte Cristo.E evident mai frantuzesc dar ai tot acelasi sentiment.

| Chiyuki a răspuns:

Owari No seraph?
Code realize

| GhoulKaneki a răspuns:

Personal iti recomand Toyko Ghoul,Naruto(shippuden+boruto), Erased (Boku dake ga Inai Machi), attack on titan (Shingeki no Kyojin), One Piece, One Punch Man
Spor la vizionat

| xYunoGasaii explică (pentru GhoulKaneki):

Le stiu pe toate big grin

| ErzaUzumaki a răspuns (pentru xYunoGasaii):

Incearca si fate zero(1 si 2) si fate stay night unlimmited blade works(1 si 2)