| iLovePizza51 a întrebat:

Stiti cand apare sezonul 2 din Attack on Titan (Shingeki no Kyojin). Stiu ca va aprarea in 2016 (sper), dar nu stiu in ce luna. Si as mai vrea sa stiu daca sezonul 2 o sa aiba tot 25 de episoade sau mai multe. Multumesc anticipat. FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm nu stiu exact cate episoade o sa aiba, dar pot sa iti zic ca o sa apara in 16 aprilie (din cate imi amintesc, nu stiu sigur daca 16, dar 100% sigur aprilie tongue)

| Hyourinmaru a răspuns:

Inca nu s-a anuntat data exacta cand apare, cel mai curand ar putea fi la vara in iulie. In aprilie sigur nu apare.
http://anichart.net/tba

| heyb0ss a răspuns:

Va aparea cel mai probabil luna asta