| gogocazacu a întrebat:

Buna ziua sau seara cand vedeti această întrebare, ce seriale sunt la fel ca Naruto si Black clover? Ideea este sa vreau sa fie de exemplu hokage nst si sa fie din ce in ce mai puternic

7 răspunsuri:
| cristimacheama a răspuns:

Eu, personal sunt mare fan anime. Dacă vrei un anime de genul, recomand să vezi My Hero Academia (dacă nu l-ai văzut încă). Mie nu prea mi-a plăcut dar dacă ție îți va plăcea atunci sunt bucuros!

| Seimy a răspuns:

E bun si d gray man. Doar ca continui pe manga după sezonul 2. Plus cele recomandate mai jos.

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

DaragonballZ, Bleach, onepiece
Toate 3 merita văzute și sunt cele mai șmechere desene animate din totdeauna
Eu unul sunt fan Bleach merita sa îl vezi

| gogocazacu explică (pentru 69GRIMMJOW69):

Bleach am văzut doar 5 ep Dar nu inteleg ideea nu vrea să devină nimic omul meu doar e puternic si atât

| verox a răspuns:

One piece, yu yu hakusho, rekka no hono, hajime no ippo

| 8999ARE a răspuns:

Pai daca vrei in genul Naruto si Black Clover ar fi My Hero academia, Demon slayer, The Seven Deadly Sins