| PumpkinDoll a întrebat:

Cam cat de puternic credeti ca e Chrollo,avand in vedere ca abia a putut Zeno sa-l prinda si dupa ce a fost lovit de Silva a supravietuit,de fapt nici macar nu era ranit,in manga stiu ca l-a batut pe Hisoka si ma intrebam,oare cum ar fi o lupta intre el si Netero, Gon in forma aceea de adult sau kurapika

1 răspuns:
| Rose001 a răspuns:

Putem presupune că este foarte puternic, însă dacă îmi amintesc bine în lupta cu Zeno și Silva, cei doi nu au dat tot, iar dacă ar lupta cu Gon cu siguranță at pierde, adică ar fi o luptă între personajul principal ( Gon) și antagonist/ tipul rău ( Chrollo)! happy