| ParradiSs a întrebat:

Cand apare filmu Dragon Cry din Fairy Tail, am vazut ca a aparut in alta limba, dar in romana cand o sa apara?sad

9 răspunsuri:
| Mihai007005 a răspuns:

De obicei apare in cateva luni de la aparitia filmului, dar totusi, n-ai de unde sa stii. Conteaza si cat timp au traducatorii.

| ParradiSs explică (pentru Mihai007005):

Pffcrying

| Mihai007005 a răspuns (pentru ParradiSs):

Macar anime-ul va reincepe cand se termina manga. Mai sunt vreo 10 capitole parca, cam asa.

| ParradiSs explică (pentru Mihai007005):

Da...am auzit ca nu mai are nici o continuarecrying((

| Mihai007005 a răspuns (pentru ParradiSs):

Va termina FT si va incepe alt anime.

| ParradiSs explică (pentru Mihai007005):

Asta da, dar de ce nu are si FT ep ca la One Price?sad

| Mihai007005 a răspuns (pentru ParradiSs):

Nu stiu nimic de One Piece, adica nu stiu ce vrei sa spui.

| ParradiSs explică (pentru Mihai007005):

Vreau sa zic, sa aiba ep ca la One Price, ma refer la numar lorhappy

| Mihai007005 a răspuns (pentru ParradiSs):

Aaa,daca ar incerca sa inmulteasca episoadele probabil ar baga fillere (episoade de umplutura, amintiri etc.). Daca nu face asta ar putea face ceva final alternativ sau ceva gen happy, chiar ar fi misto.