| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram mica ma uitam la un anime in care era o fata blonda, cantareata, care tot manca dar nu se ingrasa niciodata. Avea parca un manager si un tata careia ii placea sa faca prajituri. Era indragostita de un baiat blond care era foarte bun cu ea si avea un frate cu par negru care era rau. Si din cate tin minte mai era o fata (aliata ei) cu parul brunet. Poate cineva sa imi spuna cum se numea?

Răspuns Câştigător
| DNA01 a răspuns:

Oare te referi la "Kirarin Revolution"? (se mai numeste si "Kilari")

| anonim_4396 explică (pentru DNA01):

Da! Mersi foarte mult!

1 răspuns: