| BiancaDuta a întrebat:

Cand naiba mai apare manga naruto episod 585? Ca s-a schimbat programul.

4 răspunsuri:
| Em_Gaby_1992 a răspuns:

De fapt manga. apare la zi in fiecare MIERCURI (nu se intampla ca autorul sa scoata manga mai tarziu...se intampla de obicei ca translatorii sa o traduca din japoneza mai tarziu). Iar animeul apare in fiecare JOI! - urmareste manga reader - (sau manga stream, dar in prezent avea probleme cu licenta) acolo sunt mereu LA ZI.

| Flory_4599 a răspuns:

Anime-ul si Manga-ul apar in fiecare joi.

| BiancaDuta explică (pentru Flory_4599):

Pe manga here apar miercurea.Dar data trecuta a aparut duminica.Si ma gandeam ca apare tot duminica, dar nu.

| Flory_4599 a răspuns (pentru BiancaDuta):

In romana apar joia. Se mai intampla uneori ca autorul sa nu aiba timp sa deseneze manga-ul si il scoate mai tarziu. In general, varianta in engleza apare miercuri si in romana joi.Mai pot fi intarzieri, dar programul tot acesta este.