| Takahiro a întrebat:

Care anime/manga v-a placut cel mai mult?

8 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Tokyo ghoul, naruto mic si shippuden+boruto(la boruto nu citesc inca si manga), owari no seraph(doar animeul), mahou shoujo site(doar animeul), attac of titan/shinjeki no kyojin(doar animeul), death note(doar animeul), inazuma eleven(doar animeul pana la jumate din go galaxy, de manga nu am auzit), another(doar manga, deocamdata), ajin(doar animeul, de manga nu stiu nimic), black clover(doar animeul) si acum voiam sa incep manga uzumaki, dar am lasat o ca am bacul.
am mai vazut devils line, dar nu mi-a placut mult. overlord si deth parade nu imi plac.

| TOOL a răspuns:

Hmmm... sunt destul de multe anime-uri care-mi plac mult : Evangelion, Akame Ga Kill, Another, Bunny Girl Senpai, Konosuba, Paranoia Agent, Erased, hunter x hunter, fma-b.

Răspuns utilizator avertizat
| Raluca591 a răspuns:

Another

| transcensionx a răspuns:

???? sferadragonului
???? gardianulluminariului
???? notaevaporării
???? războiulhranei
???? anihilareademonului

| BlueFire4453 a răspuns:

Hmmm... Păi Attack on Titan, Death Note, Naruto și Sword Art Online.