| DeeJayMihnea a întrebat:

Care imi da niste comicuri? Cele mai amuzante iau funda +vot...

4 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Sebiiii daca tot furi idei de la restul macar furale corect...
eu am inventat chestia cu
Toate tarile lumii se intalnesc la un congres:
Rusii: Noi avem cele mai bune femei din lume!
Chinezii:Noi facem cele mai bune covoare din lume!
Germanii:Noi avem cea mai buna tactica din lume!
Americanii:Noi avem cea mai mare viteza din lume!
Romanii:Noi f*tem femei rusesti, pe covoare chinezesti, cu tactica germana si viteza americana. si acum tu o copiezi la fel ca si celelalte luate de pe net sau vazute de alti useri.De acum in colo o sa fi vazut de toti ca cel mai mare ret@rd@t...

| sebiiiii a răspuns:

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

Ma uit la luna. te vad pe tine. ma uit la soare. te vad pe tine. ma uit in departare. te vad pe tine. DA` da-te dracu din fata mea odata!

Opriti planeta. vreau sa cobor.

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

munca nu a omorat pe nimeni da dc sa risc?

! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata.

In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

Rusia: Avem niste femei, de ti se scoala **** cand le vezi.
-China: Noi avem niste covoare, numai de drag stai pe ele
-Germania: Noi avem o tactica de razboi, daramam toata lumea.
-America: Avem niste avione supersonice de zbori de pe scaun.
-Romania: Noi ne culcam cu femei rusoaice pe covoare chinezesti cu tactica germana si viteza americana

asta vara de Craciun
m-am suit intr-un alun,
am mancat atatea mere de m-am saturat de pere
a venit stapanul lui si m-am dat jos din gutui
ce? Doar nu-i ciresu lui. votbig grinpliz sunt super taribig grin