| Mladen08 a întrebat:

Care stie un joc foarte fain gen:Gta,Need for speed,Champions Online, 4story,metin2.Dau funda pentru raspunsul cu cele mai multe jocuri

Răspuns Câştigător
| MyMattyB a răspuns:

Counter Strike (C.S.)
League Of Legends (L.O.L.)
FIFA 2014 sau FIFA 2013
Hitman
Wheelman
F.E.A.R. 3 (ăsta e suuuupeeer!);-)
Slenderman
Spiderman 3
etc.
Sper că te-am ajutat! :-D

9 răspunsuri:
| IchigoFullbring a răspuns:

Drakensang

| Joker1305 a răspuns:

Minecraft
League of Legends
Hitman
Slenderman
Counter Strike
etc. laughing Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| airaad a răspuns:

Wow-world of warcraft(Cataclysm)
Lol-league of legends
S4league

Eu zic sa te apuci de WOW.Cel mai genial si cunoscut joc online.Are grafica super faina, se joaca multa lume, e mult mai genial decat metin 2 sau 4Story (care apropo, s-a luat dupa wow) si e mult mai complex decat ele.La metin nici nu ai nevoie sa gandesti, in timp ce la wow trebuie sa si gandesti si iti trebuie si ceva indemanare :3 (dupa ce faci lvl 85). Majoritatea care se joaca au peste 20 de ani laughing. Chiar merita sa te apuci de wow :3. Sper ca te-am ajutat

| Mladen08 explică (pentru airaad):

Daca metin2 sau 4story s-a luat dupa wow eu ma fac preot laughing

| airaad a răspuns (pentru Mladen08):

Ziceam doar de 4 story ca s-a luat dupa wow... Metinu e joc de retarzi. fara suparare happy. Uita-te la 4 story la tot. la grafica la spell'uri si compara-l cu wow si sa vezi acolo cum s-a luat dupa wow asa. din greu.

| Mladen08 explică (pentru airaad):

Ba tu te-ai jucat macar pe 4story? Are Wow rasele de la 4story? Characterele? Povestea? Monstri? Armele si armurile? Habar nai...

| airaad a răspuns (pentru Mladen08):

Da m-am jucat. da tu te-ai jucat vreo data wow? rolling on the floor taci daca nu stii si nu am chef sa ma cert pentru un joc pe TPU. (si sunt fata. si se pare ca stiu mai multe decat tine despre jocuri happy )

| Cernaianu_Catalina_2000 a răspuns:

IMVU,sims 2, sims, sims 3, . Sper ca trebuie-am ajutat! Funda?

| Mladen08 explică (pentru Cernaianu_Catalina_2000):

Eu zic de adventura, actiune, impuscaturi tu imi dai imvu si simslaughing