| METALL2000 a întrebat:

Cat costa revista Moster High? Si cam la cat timp apare noul numar?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Buna!
Pretul este de 7, 50
si este o revista lunara(adica apare in fiecare luna)Cred ca apare pe data de 24! Eu am numarul 2 al revistei si e foarte taree! Sunt benzi desenate, jocuri, teste, sfaturi si primesti un cadou super in fiecare numar! Eu am primit o manusa din dantela care avea emblema scolii!love struck
Foarte tare! big grin

2 răspunsuri:
| V1sL0w a răspuns:

Soro... eu cand eram de varsta ta ma jucam cu muci de la nas. asa ca nu iti strica copilaria cu niste prostii

| Luiza45 a răspuns:

7.50 lei si nu apare constant ca sa zic asa..cred ca in intervalul 20-25 august va aparea.