| floryyn91yy a întrebat:

Caut fata din bucuresti, care sa mi maseze talpile, sa mi spuna stapane, sa ma slujeasca, aspectul fizic nu prea conteaza, sa aiba macar 90, 60, 90, si macar 98%din barbatii care o vad sa baleasca,(bale), si cel mai important sa aiba un salariu de cel putin 5000 de euro pe luna ca suntem doua guri de hranit, >nu?

Răspuns Câştigător
| c3dryk22 a răspuns:

laughing))iti doresc sa o gasesti.si vezi, daca are o prietena sa imi trimiti si mie un msglaughing)))))rolling on the floor

6 răspunsuri:
| AGentulP a răspuns:

Suna la 112. big grin au niste tipe acolooo... auulaughing rolling on the floor!

| Diiiaaa a răspuns:

Hai ca esti amuzantlaughingoh go on

| lore22 a răspuns:

Ce vis frumoslaughing)

| gfy a răspuns:

Bine baaa. Imi place laughing

| Rockărița a răspuns:

Esti culmea florynele laughing.