| lalalalallll a întrebat:

Ce a mai ajuns și categoria "Comics"! Categoria asta e pentru comicuri, nu degeaba se numește "Comics"! http://i.imgur.com/cMy4f.jpg

8 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Am trimis mesaj la contact pentru redenumirea categoriei comics in benzi desenate, dar nici un efect.

| lalalalallll explică (pentru ɔɐıɔ):

Degeaba de zbați, eu am trimis un mesaj în legătură cu o funcție de background, dar ei n-au făcut nimic. Au spus doar că e o idee foarte bună, și gata.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru lalalalallll):

Si la mine...

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Ce comic amuzantlaughing)))
Ai perfectă dreptate!
P.S:Ţine-o tot aşa cu comc'urile!

| xNirvana a răspuns:

True story
In sfarsit ma intelege cineva laughing.

| DeeaDLove12 a răspuns:

Bravo man le-ai zis-o dar si pitipoance cer statusuri nu doar cocalari =]]

| EuTeIubesc a răspuns:

Comuicul ti.a iesit super, imi plk graficalove struck
Sa mai faci!happy

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Frate e fantastic laughing!
cel mai bun care l-am vazut pana acum
bravo!