| Ryoo a întrebat:

Ce anime de genul HighSchool DxD,Rosario+Vampire sau Campione stiti? ( inafară de Princess Resurrection,Shakugan no Shana,Sora no Otoshimonio, Freezing si Kiss x Sis)

Adica ceva gen ecchi+ romance+comedie+actiune

Dau fundă celui mai bun răspuns!
Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Sekirei (2 sez)
- Maken-Ki! (sez 2 in 2014)
- Hyakka Ryouran: Samurai Girls (2 sez)
- Highschool of the Dead
- Ichiban Ushiro no Daimaou
- Dakara Boku wa, H ga decinai
- Omamori Himari
- Akikan!
- Kämpfer

Vizionare placuta!

P.S. Sez 2 al anime-ului "Freezing" incepe in Octombrie a.c.

| Ryoo explică (pentru ryuu):

Multumesc de raspuns dar, care din aceste anime-uri sunt mai apropiate de gen ca HighSchool DxD nu chiar identice să semene cât de cât?

| ryuu a răspuns (pentru Ryoo):

Toate anime-urile seamana cu "High School DxD" la gen: Ecchi, Action, Romance
Dar "Dakara Boku wa, H ga decinai" se aproprie cel mai mult.

| Ryoo explică (pentru ryuu):

Multumesc multtongue

4 răspunsuri:
| shhadow a răspuns:

Elfen Lied, H.O.T.D, Maburaho, Akikan, Fairy Tail, Freezing. Cam atat... :3