| Krissツ a întrebat:

Ce animeu-ri stiti gen vampire romantic fantastic sau ceva de genu romance?

Răspuns Câştigător
| HEROINAhero a răspuns:

Poi laughing.
-Blood C.
-Vampire Knight Guilty
-Dance in the Vampire Bund
Din astea 3 doar la Blood C m`am uitat happy. Cauta pe Vplay ca sunt multe acolo happy

| Krissツ explică (pentru HEROINAhero):

Mersi pentru raspuns

| HEROINAhero a răspuns (pentru Krissツ):

Cu placere :3

8 răspunsuri:
| Bombonika96 a răspuns:

Uite niste animeuri care mi'au placut foarte mult:Fruits basket,Kaichow wa maid-sama!,Inuyasha,Vampire Knight,Inukami,Sora no otoshimono, Clanaad, Paradise kiss, Sankarea, Claymore ...mai stiu dar nu imi vin in minte acum big grin

| Bombonika96 a răspuns:

Am gasit lista laughing. Pretear,Kampfer, Zero no Tsukaima,Shakugan no Shana,Hakuouki,Inukami!,Highschool of Dead,Munto Tv,Chrono Crusade,Another,Fairy tail,Tonagura,Paradise kiss,Sankarea,Special A, Uta no prince-sama,Hiiro no kakera,Bakemonogatari,Skip beat,Freezing,Kyoshiro to towa no sora,Romeo et Juliet,Eureka Seven,Elfen lied,Shugo Chara,Kaze no stigma,Sora no otoshimono,Sora no otoshimono forte, Sword art online,Guilty crown, Chobits, Full metall panic, Full metal panic fumoffu, Sukite li na y o, itazura na kiss, Genesis of aquarion. Cam..atata.....restu la care m-am uitat nu prea sunt romance. laughing

| Krissツ explică (pentru Bombonika96):

Mersi mult :* Bombonika96

| Bombonika96 a răspuns:

Npk:* Sper ca te'am ajutat..si eu sunt in criza de animeuri laughing Chiar nu mai stiu la ce sa ma uit laughing