| CdeMetal a întrebat:

Ce animeuri cu sabii stiti dar care au si poveste buna?

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Bleach, Samurai Champloo,Afro samurai( dark),Drifters, Atack on Titan,|Inuyasha, Overlord(gaming), recomand si Parasite the maximum chiar daca nu are sabii merita, Sword art online.

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Berserk, Rurouni Kensin, Sword art Online, Claymore, Shaman King

| PumpkinDoll a răspuns:

Noragami,Samurai X, Samurai Champloo, Bleach, akame ga kill

| AlexDarius3 a răspuns:

Bleach, Noragami, Attack on Titan, Sword Art Online, poate Fairy Tail dar e cam lung, Uraboku, One Piece, Magi: The Labyrinth of Magic, Shakugan no Shana, Soul Eater dar mi s-a parut cam meh.

| GrungyCacti a răspuns:

Katanagatari

| alky13 a răspuns:

Akame Ga Kill, Noragami