| Bianca_Bianca_2003 a întrebat:

Ce as putea scrie in agenda? Dar fara numere de telefon, jurnal, citate, ceva nou
Nu imi vine nimic in minte

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Cauta pe pinterest bullet journal si acolo o sa gasesti multa inspiratie sau pe grupul de Facebook Bullet journal Romania.
Poti face calendare, tabele cu cheltuieli, lista de cumparaturi, lista de cadouri ca tot este perioada lor, lista cu dorinte pentru anul 2018, habit tracker etc

| Florentina_Bianca_2002 a răspuns:

Bună, poti sa scrii multe chestii.
De exemplu eu imi organizez intr-un fel timpul, cu agenda mea.
Scriu in fiecare zi cum ma simt sau poti sa faci un fel de tabel si sa scrii acolo de cate ori esti prezenta sau absentă la scoala
Iti mai poti scrie niste filme/desene animate pe care ai vrea sa le vezi.
Mai poti sa scrii in fiecare luna câti prieteni ai pe Facebook sau followeri pe insta
Poți sa faci și cateva desene, nu contează cat de priceputa esti la desen, este agenda ta si o poti personaliza cum vrei tu
Sper ca te-am ajutat.