| Dolofănica a întrebat:

Ce credeti despre cartile de tip jurnal, de exemplu "Insemnarile unei pustoaice", sau "Jurnalul meu haios"?

6 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Sunt drăguțe.

| alexandrualind a răspuns:

Frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac mult, sa fiu sincer laughing am colectia toata de jurnalul unui pusti. imi plac pentru ca sunt amuzante si sunt singurele feluri de carti care imi atrag atentia :p

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Sunt foarte amuzante.Cand le citesc ma gandesc la viata mea cu clasa mea cam nebuna...Cred ca sunt niste carti destul de interesante.

| CryBaby a răspuns:

Sunt făcute pentru a omorî plictiseala rolling on the floor

| Guttery a răspuns:

Sunt faine, adica ti se prezinta si impresia autorului si parca iti imaginezi altfel povestea.winking