| Emanuel112qhqwhwhjw a întrebat:

Ce fel de kurama are minato? Si ce abilitati are fața de kurama lui naruto?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kurama lui Minato e partea cea mai întunecată, mai rea, că să zic așa pe când cea a lui Naruto este mai bună. Cele două sunt jumătăți.

| Iordache_Iulian_1994 a răspuns:

Din ce am inteles eu din anime este faptul ca minato cand la sigilat pe Kurama in naruto a pus doar o jumatate in el deoarece corpul lui de bebelus nu putea suporta o asemenea putere, si a impartit chakra lui kurama in "yin si yang" si din ce imi aduc aminte minato a pus in naruto chakra yin care este mai usor de controlat plus ca chakra yang este intunecata. dpdv al puterilor sunt la fel, aici tine foarte mult de utilizator!

| VirghiolBG a răspuns:

Kurama lui Minato este de fapt Kurama lui Naruto este doar chakra ei impartita in doua, cand Minato a murit acesta la sigilat pe Kurama in Naruto acesta pastrand o parte din chakra lui