| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Ce parere aveti? http://imgur.com/a/MD5sJ

16 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Tare big grin ai talent!

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru vlad89c):

Iti dai seama ca astea sunt slabe nu? Si ca nu sunt facute serios...

| vlad89c a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu, nu ma pricep deloc la desen.

| товарищ a răspuns:

Inca e stilul acela de desenat... Copilaros... Incearca sa-ti imbunatatesti tehnica.

| Zoki a răspuns:

Dupa parerea mea singurele desene care ti-au reusit destul de bine sunt numarul 4, 7 si 11

Am citit intr-un comentariu ca ai spus ca sunt desene nu facute serios, atunci de ce nu faci unul serios? Cred ca atunci ar fi mai placut sa fii apreciat, nu crezi?

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Zoki):

Sigur ca o sa fac ^_^, vreau sa vad doar parerile celorlalti despre nivelul acestora big grin. Ms mult pentru critica, si o sa fac mai bune, cand o sa am timp, adica dupa ce dau examenul rolling on the floor.

| Zoki a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Ma gandeam ca vrei pareri sincere, adica nu ar folosi la nimic sa spun:''' esti cel mai tare! ai talent! Funda? '' E stupid acest tip de raspuns.

Apropo, succes la examene ^^

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Zoki):

Adevarat happy. Chiar acuma faceam un desen. Examenele... ce sa zic despre ele? O sa mor acolo de prost si o sa iau 6 la romana laughing, deoarece nu invat chiar deloc, mai mult citesc cateva chestii de ma plictisesc la inceput si nu mai citesc nimic, iar la mate sigur iau sub 5. De ce sa nu fiu sincer happy? Cel putin, stiu ca nu ma pricep deloc la invatatura, nu invat chiar deloc oh go on, cu toate ca ar trebui. Acum de dragul celor care vor sa vada ceva, facut serios o sa fac in asa fel incat sa fie cat de cat reusit thinking Mersi pentru critice >big grin

| Zoki a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Daca vrei critici, nu ma deranjeaza sa le dau laughing, dar pentru desenele pe care le-am vazut pana acum deja am spus ce cred happy
Apropo, chiar ar trebui sa incepi a invata, macar pana trec examenele laughing

| ClassyAsFuck a răspuns:

Esti cel mai tare!
Ai talent!
Este boss!

Funda? laughing

| Anddii a răspuns:

Sunt nice, sincer.Parerea mea e ca :
Daca vrei sa te apuci de anime, studiaza putin structura anatomiei. nu ma refer la cine stie ce minuni.Sa stii la umbre, si alte parti ale corpului.Din cate vad eu aici, ai potential dar trebuie sa mai lucrezi happy Bafta in continuare tongue

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Anddii):

Heh, imi place sa fac cat mai ciudate, sa nu fie chiar identice cu ale altora big grin

| Anddii a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Hehe..Bafta. Ti-as sugera sa le faci corecte la fata sau chestii tongue. nu ca n-ar fi bune si ciudate, dar daca le faci corecte din punct de vedere ale anatomiei nu inseamna ca seamana cu altelewinking

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Anddii):

Nu le-am copiat de nici unde...