| christine99 a întrebat:

Ce superputere ați vrea să aveți?

6 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Telepat.

| teo530 a răspuns:

Abilitatea de a crea si de a manipula timpul

| BlackRaven45 a răspuns:

Sa pot sa modific probabilitatea de a se intampla anumite lucruri. Vrei sa fii invizibil? Usor. Probabilitatea ca tu sa te trezesti a doua zi invizibil e de 100%. Si asa le-am rezolvat pe toatehee hee)

| TheCrusader a răspuns:

Cea ce iti imaginezi sa devina realitate.

| Nyarlathotep a răspuns:

Combinatie intre control asupra timpului + hipnoza adanca in masa la nivel de subconstient pe o raza de 1km Cine sta in proximitatea mea pe o raza de 1km sa fie supus automat hipnozei mele, sa pot face ce doresc din oameni, mental.

| MaceWindu2089 a răspuns:

Shape-Shifting