| golem2345543 a întrebat:

Ce superputeri are THOR?

Răspuns Câştigător
| rAc0132 a răspuns:

In Infinity war el este lovit de un fulger si i se transforma ochii in albastru si poate sa arunge cu fulgere din maini, asemanator ca zeus

| golem2345543 explică (pentru rAc0132):

Poate-zbura?

| rAc0132 a răspuns (pentru golem2345543):

Intr-un fel, In infinity wars ciocanul este distrus cand il loves te tunetul zboara in sus si apoi vine pe pamanat in superhero landing

5 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Faptul ca loveste cu fulgere poate fi considerata o putere? Pentru ca sincer alta nu stiu. Ar trebui sa imi fie rusine din moment ce am vazut toate filmele de la Marvel, dar habar n-am ce alte puteri ar putea avea.

| Chubby2104 a răspuns:

El nu are nicio putere, dar ciocanul e mișto!

| Elena_Dina_1997 a răspuns (pentru Chubby2104):

rolling on the floor) Thor e god of thunder. Normal ca are puteri. Mjonir, ciocanul lui, a fost facut doar ca sa ii canalizeze energia. Apare si in Thor:Ragnarok si issue din benzi. Dar e logic sa aiba puteri, doar e zeu.