| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de primul meu comic?
http://i.imgur.com/jvJuT.png
VA rog fiti INGADUITORI :)):));;);))

Răspuns Câştigător
| BoboooBubuuu a răspuns:

E foarte bine. Nu asculta ce spun altii ascultate pe tine ce iti spune tie mintea si ce iti place tie. E foarte bine, ai imaginatie, cea ce trebuie sa ai ca sa faci un comic si e foarte bine pentru incepatori. Succes si primeste un pup dulce kiss

10 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

De ce sa fiu ingaduitoare daca este f. bun? Dupa mine, daca este primul tau comic este perfect!
O seara placuta!
Bye!

| NoChanceForUs a răspuns:

E amuzant dupa ce m-am prins ca ala e leguma.laughing Cu grafica mai ai de lucru.

| DeeDee a răspuns:

Chiar e bun, fata de majoritatea chestiilor postate aici. La mai marebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| msk a răspuns:

ce original...

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Fain comicul laughing

| Nimic00 a răspuns:

Ala.ala e un morcov degerat? Sau e o telina? -.-"

| dasda a răspuns:

laughing misto.

| MissyD a răspuns:

rolling on the floor foartee taree laughing o legumaaa smug bvwinking perfect pentru inceput smug

| xMaka a răspuns:

Mijtooo rolling on the floor