| Zuzzi a întrebat:

Cea mai penibila si rusinoasa poveste are funda.

Răspuns Câştigător
| ValiValentin a răspuns:

Am fost in tabara cu o prietena, am vrut sa inotam in bazin, se baga ea in apa si nu observa ca sutienul ei s-a prins de bare, merge, merge, pana ce sutienul se rupe, dupa ce ca nu era de ajuns, un copil a varsat inghetata pe ea rolling on the floor.

1 răspuns:
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

A fost o data copil de 18 ani care dadea bacu.El avea diaree.Acolo nu-l lasau la baie.El s-a **** pe el.Dar cu toate astea a luat 10. La facultate i sa zis cacaciosul 2000.