| anonim_4396 a întrebat:

Ceva anime romantic cu un pic de ecchi? de preferat fara actiune, dar merge si cu...
funda

6 răspunsuri:
| RorySan a răspuns:

Pai acestea le-am vazut eu:

Highschool Dxd(are actiune)
Absolute Duo
Yamada kun 7 nin no
Zero no Tsukaima
Shinmai Maou no testament
]
c-am atat imi aduc aminte

| anonim_4396 explică (pentru RorySan):

Le-am vazut :\

| kanechy a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta pe; ANIME4FUN sau ANIMELIST, sigur gasesti ceva! un hentai un ecchi, dar ma indoiesc ca te vei mai uita la ecchi dupa ce vezi un hentailaughing)))

| anonim_4396 explică (pentru kanechy):

Lol mi te adresezi de parca nu as mai fi vazut niciun hentai pana acum laughing
tocmai de-aia vreau anime-uri ecchi, m-am saturat de hentaiuri.

| HandaSei a răspuns:

Eu unul îs cu cele romance/drama mai mult... dacă vrei să-ți recomand, doar cere! ^.^

| anonim_4396 explică (pentru HandaSei):

Nahh :\ daca n-are ecchi care mai e scopu.