| stefy01stefy a întrebat:

Cine are samsung galaxy mini ?

7 răspunsuri:
| HaruhiFujioka a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Y(Young)

| MKV a răspuns:

Eu, si se comporta excelent pentru cererile mele.

| stefy01stefy explică (pentru MKV):

Spune-mi te rog cum folosesti wi-fi, dupa ce il activezi in bara de sus ce ii mai faci apoi?

| MKV a răspuns (pentru stefy01stefy):

Il activez din bara de sus si astept pana apare un chenar, in acel chenar se afla modem-urile detectate prin apropiere, dau pe unul(pe cel personal) bag parola connect si merge internetul perfect. FUunda?tongue

| MKV a răspuns (pentru stefy01stefy):

Astept fundalaughing, sau mai vr cv lamuriri?

| stefy01stefy explică (pentru MKV):

Pai ma pune sa adaug retea wi-fi de fiecare data asa apare

| MKV a răspuns:

Dai bara in jos, activezi, apare un chenar cu ce modemuri wirlles a gasit( daca nu ai cum vrei sa iti mearga) apesi pe numele modemului tau, pui parola, connect si gta, nu este greuhappy