| BlaBla998 a întrebat:

Cine credeti ca este RedX din Teen Titans? Mie imi da de banuit ca ar fi Jason Todd.

Răspuns Câştigător
| ArthurWarner a răspuns:

Nu cred ca ar fi Jason cred mai de grabă ca ar fi un robot făcut de Brother Blood si H.I.V.E. Ori cum s-a anunțat că se va face un nou sezon si poate in sfarsit vom afla cine este. Sa fim sinceri oricine este suficient de destept putea sa fie hotul costumului. Ps: daca vrei sa msi vorbim sa imi spui ca imi face placere

1 răspuns:
| SG1995 a răspuns:

Posibil, se pare că cei care au făcut serial nu aveau copyright pentru Jason Todd.