| anonim_4396 a întrebat:

Cine e Hatsune Miku?(Nu ma refer la utilizator)Stiu ca e un personaj anime, dar cum se numeste anime-ul?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Hatsune Miku nu este un anime, ci un proiect. Este un vocaloid creat de compania Crypthon Future Media in parteneriat cu SONY.
Hatsune Miku on YouTube : http://www.youtube.com/HatsuneMikuSEGA

1 răspuns:
| Shery a răspuns:

Nu e pers anime. e o cantareata robot. de fapt e un sintetizator, o voce electronica de sex feminin. e un fel d program pe calc.