| ArthurWarner a întrebat:

Cine este dornic să vorbească despre Teen Titans Go Vs Teen Titans aia vechi?

7 răspunsuri:
| zRaul123 a răspuns:

Tbh n-am prins Teen Titans varianta veche dar Teen Titans Go nu mi se pare foarte mediocru, e un desen animat pana la urma, e facut pentru entertainment.

| zRaul123 a răspuns:

Tbh nu am prea prins TT versiunea veche dar nici TT Go nu sunt asa mediocri, pana la urma sunt niste desene animate destinate copiilor in comparatie cu TT care par a fi destinate mai mult adolescentilor.

| teo530 a răspuns:

O diferenta destul de mare. E prea aiurit nu stiu... Seria originala avea cevaul ala care te tinea lipsit de ecran ore intregi.

| Spartacus12345 a răspuns:

Euuu. Am vazut ambele serii. Poti sa imi dai mesaj in privat sa discutam

| ArthurWarner explică (pentru zRaul123):

Da te inteleg! Chiar daca majoritatea critică TT Go mie personal imi place la nebunie mai ales faptul că pun o grămadă de easter egg-uri il face sa fie din ce in ce mai bun!

| ArthurWarner explică (pentru teo530):

Stii cred ca si TT Go are ceva special ca pana la urma dacă nu ar fi vizionat nu l-ar pune in grila atâtea ore.

| teo530 a răspuns (pentru ArthurWarner):

Asa e. Si tt go e un desen bun, nu ca tt original, dar e destul de bun. Oricum (asta suna un pic rautacios) copiii de azi nu au nici la ce altceva sa se uite. Daca ar fi difuzată si seria originala si tt go abia de s ar mai uita cineva la go.

Noua de fapt ne e prea dor de acele desene si ne ofticam ca nu se difuzeaza in locul celor de azi. De asta zicem toti care aveam atunci 6-12 ani ca copiii de azi nu stiu ce sunt alea desene (nu ca nu ar fi adevarat). Mai mult ne ofticam noi decât ei care nu au habar ca sunt si desene mai vechi.