| SmarandaangelOAIIOO a întrebat:

Cine imi zice su mie niste bancuri? dau funda la cele mai bune bancuri! Si cu blonde, si cu bula si cu altele.

Răspuns Câştigător
| perenasop a răspuns:

-Vasile mai bine te.ai uita la gagici decat sa stai ca o placinta la soare.Uite alea doua ce bune sunt.
-Le cunosc.Cea din dreapta e nevasta iar cea din stanga amanta.
-Sa fiu al dracul la mine este exact invers!

Profesoara cea batrana de limba engleza din clasa lui Bula s.a pensionat si a fost inlocuita de catre o femeie tanara si sexii. bula il intreaba pe colegul lui:
-Ce zici ma'h? Ai lovi-o?
-Mai priceputule de cate ori sa.ti repet ca se pronunta I love you!

Bula la scoala impreuna cu ceilalti colegi o asteapta pe profesoara.
Intra profesoara si zice copiii va place cum m-am imbracat azi?
Copiii - da! Bula -NUU
Vine a doua zi imbracata alfel si intreaba:
- Copiii va place cum m-am imbracat?
Copiii DAAA! Bula : -NUuu
A treia zi vine imbracata cu trei frunze doua sus si una joslaughing
-Coiii va place cum m-am imbracat?
Copiii: -Nuu! Bula : -DAaa
Se termina orele si copii pleaca acasa.
-Bula ce mai stai? il intreaba profesoara
-ASTEPT sa vina toamna sa cada FRUNZELE laughing... zice buLa

Era odata bula la scoala
profa ii zice:ba bula tu stii ce e patria?
bula:NU
profa:esti prost
tot profa:vasile zine u ce e patria
vasile:patria este mama noastra
profa:bravo vasile
tot profa: bula acu zine u ce este patria daca ai inteles
bula:patria este mama lu vasile
profa:ba boule patria e si mama ta
bula:inteles
profa:ce ai inteles ma?
bula:ca sunt frate cu vasile

doamna da ca tema sa faca o campunere cu titlul CALARETZUL.
doamna intreaba pe ion:
-ioane cate pag are compunerea ta?
ioane:
-10!
-bravo! petrea cate pag are compunerea ta?
-20!
-bravo! bula cate pagini are comp ta?
-50!
-bravo! zi-mi si mie inceputul!
-un calaret pleaca la plimbare cu calul...
-zi-mi si sfarsitul!
-dadu de ierusalim...
-zi-mi si mijlocul!
-tagadam... tagadam... tagadam.
Sper sa razi cu lacrimi big grin
Pa.a! xD

7 răspunsuri:
| CrowUp a răspuns:

Un pitic merge la un bar,in fata tejghelei zice:
-Vreau suc vreau suc vreau suc suc suc vreau suc vreau suc!
La omomendat se enerveaza piticu,la care alalalt de dupa tejghea:
-Fanta sau cola fanta sau cola?

Un tip merge la hotel,fiind turist, si se duce acolo sa isi ia o camera.
-Domnule, aveti 2 optiuni, prima e sa va faceti patul singur, aceasta costa 50 lei, iar a doua sa fie camera sa va faca patul costa 500 de lei.
-No bine,aleg varianta aia cu facutu patului,
-Bine,uitati lemnele, si cuiele, ciocanul il gasiti pe raftul de sus la etaju 9 app,vedeti ca nu avem lifthappy.

Erau niste fetite,blonde,cam prostute de felul lor,se duc in clasa, si acolo au ora de matematica.
-Cele doua fetite blonde, faceti exercitiile 5+5 si cealalta 1+3
-Bine,le facem,zise a doua fata.
In final,termina exercitiile, si intreaba doamna lor
-Ma fetelor, cat e 5+5?
-55 doamna!
Ma aia a doua blonda, cat e 1+3?
-13 doamna.

Un copilas de la gradinita,vrea sa iasa afara,incercand sa isi puna ghetutele nu a reusit,cheama pe invatatoare.
-Ma ajutati va log sa bag getulele atea? Va log.
-Da sigur.
Si invatatoare a incercat,pana era pic' de transpiartie.
Zice copilul dupa ce reusise sa bage ghetutele.
-Da astea nu is ale mele.
Si ii le da jos.
-Sunt ale versorului,a spus mama ca tebuie sa le iau.
Si acum incercand din nou sa le puna, a reusit.
Acum intreaba invatatoarea.
-Da manusile unde ti-s?
-Pai,le-am bagat in ghetule,sa nu le pield

Se duce Bula in rai,il vede pe Sf Gheorge:
-Da ma Sfinte,de ce is ceasurile alea acolo?
-Pai ma Sfinte Bula,acolo,cine minte' ii se misca pana mare.
-Mda,da a lui Boc si Basescu unde's?
-Pai pe alu' Boc e dat sfintilor fiindca el minte mereu,si il folosesc pe post de ventilator,iar lui Basescu e la D-zeu,si el face la fel,ca aici in Rai, cum stam aproape de soare, e mai cald si la noi.

| Pawesome a răspuns:

Alinuta vine suparata acasa si ii spune la maicasa:
-Mama toata lumea a ras azi la scoala spunand ca am dinti mari
-Gata Alinuta, cum sa ai dintii mari acum inchide gura ca zgarii parcchetul

Bula se plange seara lui maicasa:
-Mama toti copii spun ca sunt un monstru.
-Cum sa fii monstru bula, acum inchide cei 9 ochisori si dormi

| a1doru a răspuns:

Anunt la matrimoniale; caut pentru casatorie femeie tanara, frumoasa, rezistenta la foame si bataie.cer seriozitate.

| a1doru a răspuns:

O familie de scotieni la restaurant comanda cate o friptura.el manca,ea sedea cu mainile pe masa si privea. ospatarul vede scena,merge la masa lor si o intreaba; doamna,nu va place friptura noastra? ea raspunde; ba da,ba da, dar astept sa termine sotul, ca sa-mi dea proteza inapoi...

| marinteodora a răspuns:

Intra pe bancuri tari si spune sa iti trimita pe messenger ti-l pui si o sa vezi foarte multe

| deutza_3778 a răspuns:

Nimeni nu moare virgin...viata i-o trage fiecaruia cel putin o data
Doctore, am capul ca o gulie, trei urechi, doua nasuri, si gura intr-o parte. Ce sunt?
- Urat!
Un anunt pe cabinetul unui doctor foarte des vizitat:
"Nu beau bomboane si flori"Anunt in ziar:"Angajam clovn, rugam seriozitate".

Anunt: "Tanar, cu defect de vedere, caut o tanara, placuta la palpare"
Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da-te naibii la o parte din fata mea!
Doi ardeleni taiau o bomba cu fierastraul. Vine al treilea si ii intreaba: "Ma, da' daca explodeaza?" La care ailalti: "Apai nu-i bai, ca mai avem una!"

| orlandoene a răspuns:

Un om foarte bolnav se duce la doctor. Acesta il intreaba:
-Ai baut?
- Da
-Tutun?
-Da
-Femei?
-Da
-Cati ani ai?
-33