| Uchiha_Karin_1990 a întrebat:

Cine ma ajuta sa gasesc Sekai ichi Hatsukoi,manga tradus in romana? Si daca sa lansat filmul iar OVA, daca este unde pot gasi subtitrate in romana?
Multumesc!

1 răspuns:
| Negoita_Alice_1996 a răspuns:

Pai intra pe site-ul,, deseneanime.ro" si in partea dreapta de sus a paginii este un dreptunghi cu trei linii in el. Da clik pe el și da in jos. O sa găsești o chestie care se numeste așa: FAQ. Dai clik pe ea și scrii ori ce anime vrei. Dupa dai la ce episod vrei și o sa îți apăra mai multe chestii de genul: AnimeG, VK, trilulilu etc. Dai clik pe care merge.
Sper ca te-am ajutat!