| alexandru1andy a întrebat:

Cine poate sa imi traduca
I guess now I'm one of the guys shot down after asking you out.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Cred că acum sunt unul dintre acei băieţi care te lasă baltă după ce îţi cer o întâlnire."

| alexandru1andy explică (pentru anonim_4396):

Mersi daca nu te superi ai mai putea sa-mi mai traduci cv
Loving or dating someone is something solely between humans.
It's Sunday. All the other young people must be enjoying their great freedom.
If you really think that, then don't suddenly talk about
These past few days have been hell organizing\Nthe schedule and coming up with ideas for the event.
The "power spot" for those who want to be in mutual relationships with the man in their heart...
Te rog Iti raman dator daca ma ajuti

| birdie14 a răspuns (pentru alexandru1andy):

Sigur,nici o problemă.
"Iubind ori întâlnindu-te cu cineva este ceva exlusiv printre oameni.
Este duminică. Toţi ceilalţi tineri trebuie să se bucure de marea lor liberatate.
Dacă chiar crezi asta, atunci nu vorbi deodată de transformarea primei.(aici e probabil piscină ori miză) într-un eveniment.
Ultimele zile au fost un iad, organizând programul şi venind cu noi idei pentru eveniment.
"Locul puterii" pentru cei ce doresc să fie în relaţii reciproce(sau intime) cu omul din inima lor."

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o fraza din anime?

| alexandru1andy explică (pentru anonim_4396):

Nu din Manga

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandru1andy):

Spune-mi ce manga.