| 1fanTPU1 a întrebat:

Cine stie bancuri bune cel mai amuzant primeste funda! Si sa nu fie mai multe bancuri!

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Un cuplu, noaptea in parc, pe o bancă.
Ea:
- Iubitule, scoate ochelarii. Îmi agăţi dresurile.
După 5 minute:
- Iubitule, pune inapoi ochelarii, ai început să lingi banca.

O fetita vede pe strada un catel care tocmai facea vrute si nevrute cu o catelusa si il intreaba pe tatal sau ce fac. Tatal, jenat, ii raspunde: happy
- Catelusa nu vrea sa se duca acasa si cainele incearca sa o duca el acasa.
- Ahaa… asta era ieri cu mama, noroc ca se tinea bine de chiuveta, altfel postasul o ducea in mod sigur la posta…

Un sofer de TIR dormea in cabina cand ii bate o prostituata la geam.
-Nu vrei sex, ceva, un oral?
Asta, chior de somn, zice:
-Bine fa, cat ceri?
-Pai nu mare lucru, du-te la shopu’ ala si ia si ia si tu o sticla de vin.
Se duce asta si la intoarcere da de un coleg.
-Ba ia tu sticla asta de vin si vezi ca e o c*rva la mine in cabina, du-te tu ca eu nu mai am chef.
Ia asta sticla, se duce in cabina si incepe sa presteze la greu.La un moment dat, bate un politai la geam:
-Buna seara…Ce faceti aici? Intreaba asta luminand interiorul cu lanterna.
-Bine dom’le, uite i-o trag lu’ nevasta-mea…
-Pai de unde stiu eu ca e nevasta dumneavoastra?
-Nici eu nu stiam pana n-ai aprins lanterna…laughing
Sanatate si numai bine!

| MoMoScumpik a răspuns:

Mam masturbat cu o banana.pot ramane insarcinata?(dp TPUbig grin)

| mysteriouswoman6905 a răspuns:

Elevii clasei a8a B facusera poze si acum dirigintele incerca sa ii convinga pe copii sa le cumpere. Spune dirigintele:
-Imaginati-va cat de frumos va fi peste ani cand va veti uita la poze si veti spune:„uite-o pe Oana,acum e avocat,si uite-l pe Mihai, acum e doctor"
Un elev din fundul clasei striga:
-„Uite-l pe dirigu', acum e mort"

| becky1999 a răspuns:

Se numeste hazdenecaz ai acolo tooooooot ce vrei de la poze la filmulete