| creatza14 a întrebat:

Cine stie un site pe care pot gasi informatii despre Beyblade?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut. Informatii despre Beyblade le poti gasi aici:
http://beyblade.wikia.com/wiki/Main_Page

5 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Vrei informatii despre Beyblade? Pai cred ca sunt si pe Wikipedia dar daca vrei sa vezi sezoanele le gasesti pe deseneanime.ro in romana( asa am vazut in lista la deseneanime dar eu nu ma uit la Beyblade) Sa stii ca este Beyblade Metal Masters pe Cartoon Network in fiecare dimineata la 9.30, am vazut vreo 4 episoade dar nu am timp sa ma uit si e cam de copii ( asa mi se pare mie )

| TiggerO a răspuns:

Beyblade.com