| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea o categorie noua manga/anime
si ce parere aveti de idee?

12 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

S-a mai propus ideea asta. Chiar eu am trimis mesaj cu cateva idei pentru site, printre care si aceasta, insa dupa cum vezi, nu s-a intamplat nimic. Poate insa daca se organizeaza ceva, daca se aduna cei care vor categoria asta si daca sunt destui, o sa apara schimbari.

| Alexandru98 a răspuns:

De ce ai vrea una nouă cand o ai pe aceasta?

| neca a răspuns (pentru Alexandru98):

Glumesti? sperca sti raspunsul si ai intrebat din inpuls

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

laughing, ideea este de mult timp, si mi se pare buna, atata timp cat nu o sa mai fie terorizata categoria asta...

| AngelHugz a răspuns:

Este o idee veche care mie imi place happy

| Reiko a răspuns:

Si eu as vrea o categorie doar pentru manga si anime. E buna ideea dar e veche si nimic nu s-a schimbat inca. Sper sa se puna in aplicare.

| OtakuForever a răspuns:

E o idee foarte buna!

| Sarai a răspuns:

E o idee minunata happy

| krystybt a răspuns:

O idee minunata

| mAnGalvr a răspuns:

Si eu as vrea...*Q*

| Hao2234 a răspuns:

Pare o idee foarte buna ar trebui sa sa faca si sunt super de acord

| narvalion a răspuns:

Mi-e mi se pare o idee destul de buna.