| PumpkinDoll a întrebat:

Credeti ca in Boruto or sa mai fie backstory-uri despre Neji,Itachi,Madara sau chestiile care s-au intamplat in clanul Uchiha,Jiraiya,Obito, Minato...in general despre astia care au murit?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ErzaUzumaki a răspuns:

O sa apara, rayul are dreptate.aaa. am uitat sa zic dupa ce se termine acest arc mai degraba pe la sfarsitul lui o sa inceapa adevarata poveste din boruto adica partea principala zoc

| rayul a răspuns:

Bineinteles! Boruto e structurat pe cele intamplate in trecut, deci, o sa se lege involuntar de cei din trecut, fie ei morti ori vi happy