| ƛƝƊƦЄЄƛ a întrebat:

Cu cine va rămâne Sakura? Naruto sau Sasuke?
Eu zic că va rămâne cu Naruto 60%

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

Si eu cred ca va ramane cu naruto. Chiar dca HInata il iubeste pe Naruto el are sentiente deoaebite pentr sakura. Ca sa nu mai zic ca in filmul Road to ninja s-ar putea sa vedem scene NaruSaku.

10 răspunsuri:
| S0nofS4tana a răspuns:

Voi trebuie sa stiti ca Naruto nu este un Anime de iubire, probabil vor fi si relatii dar Naruto nu consta in asta.

| vivigreen a răspuns:

Depinde, sunt rasturnari de situatiewinking

| madalina2222 a răspuns:

Naruto

| DrLaw a răspuns:

Eu unul cred ca Sakura nu se va opri in al iubii pe Sasuke in timp ce Hinata nu se poate opri in al iubi pe Naruto. Naruto la un moment dat o sa-si dea seama de asta si o sa fie o shimbare totala big grin Iti promittongue

| allthree a răspuns:

Sakura-Sasuke
Naruto-Hinata
Parea mea!

| Ciq a răspuns:

Cu nimeni. Naruto si Sasuke raman impreuna.

| Gabypwns a răspuns:

Greu de zis. Mhmm, eu zic ca nu va ramane cu niciunul. Kishimoto ne surprinde mereu, asa ca ma astept ca sa fie ceva la ce nu ne asteptam intre cei 3.

| HappyGirl_7385 a răspuns:

Sincer, nu mi-ar place laughing, ma rog nici cu Sasuke, numai daca i-ar cade o piatra in cap thinking, si s-ar schimba. Dar cel mai bine. cu Lee, hmm, smug, sprancene, temperament, alea, alea smug. Acum trecand de glume, Sakura, mi se pare un pic ciudatica laughing, adica la momentul asta, n-o vad cu nimeni, adica pe nimeni nu-l vad cu nimeni. poate pe Naruto cu Hinata, care mi se pare ok. Insa, toata lumea stie ca Naruto, nu-i romance, pe acolo. un zambet, imbratisare si-atat. o sa vedem si dupa aia o sa ne dam cu parerea laughing.

| mariogolanu a răspuns:

Eu zic ca sakura cu naruto ca vad ca cu sasuke nu are cum ca s-a dat de partea raului dar asta se va vede la sfarsit