| fsmonika a întrebat:

Cum dau o funda la cineva dupa TPU?

Răspuns Câştigător
| Mikku a răspuns:

Pai uite sa zicem ca cineva iti scrie un raspuns: bla bla bla si mai la dreapta la raspuns apare o funda alb-negru pe care scrii raspuns castigator sau ceva de genul si dai pe funda si te intreaba daca vrei sa declari acel raspuns castigator si tu dai yes si gata. ai inteles?

6 răspunsuri:
| Pisicutaaaa a răspuns:

Ia incearca sa-mi dai mie fundabatting eyelashes
Poti?
=>>>>>>>>>>>>>>>>>

| Misspink2000 a răspuns:

Dai click pe funda portocalie si acolo scrie,, declara raspunsul castigator,,. Apoi iti apare ceva gen:chiar vrei sa declari raspunsul castigator si tu apesi DA si GATA!

| Holocaust a răspuns:

Uită-te bine la răspunsul meu, şi vei observa că în dreapta sa apare o "fundă" gri. Apasă pe ea şi se va face portocalie.Fuc*king miracles, dude!

| xRainyDay a răspuns:

Cu grijă.

| Dash a răspuns:

Trebuia sa pui intrebarea la categoria "Totul despre TPU".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dai clik acolo sa vezi merge.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>