| Capsunicasefalor a întrebat:

Cum pot deveni un super-erou?

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

De ce super erou? E mai fain sa fii personajul negativ. Eu sunt vampir, incantat de cunostinta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand faci lucruri simple, le dai o mana de ajutor oamenilor din jurul tau, atunci tu devii un Super-Erou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta pe cine poti cum poti cand poti.

| CdeMetal a răspuns:

Bea o sticlă intreagă de clor.
Dacă incă ești in viață trebuie să-ti bagi un cuțit in burtă.
Acum ești Superman.

| Vandal a răspuns:

Esti serios? rolling on the floor In fine, paaai e cam imposibil, trebuie sa posezi puteri supraomenesti, ceea ce e cam imposibil, adica luand dupa definitia cuvantului "super-erou". Poti insa sa fii un erou, ajutand oamenii din orasul tau cu diferite lucruri, iar ei sa te considere un erou. xD

| Catalin_Andrei_1995 a răspuns:

Bei niste detergent si te arunci de bloc