| ziftode a întrebat:

Cum pot sa raportez un quiz de pe insusi TPU?
"1. Delta Dunarii se afla in... Ucrainei." raspunsul "corect TPU e:"
Partea Sud-Estica
Ucraina e la vest de Romania... CUM POATE DELTA DUNARII CARE FACE PARTE DIN ROMANIA SA FIE LA SUD-EST DE UCRAINA?!?!?!?!?!?!?!?
MOR DE CURIOZITATE ABSOLUT MORBIDA!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Foloseste formularul de contact: https://www.tpu.ro/contact

| ziftode explică (pentru Ronnix):

L-am folosit de multe ori, NU AM NICI UN FEL DE RASPUNS
pana acum mi s-a rupt in paishpe de raspuns

INSA DE DATA ASTA E O INSULTA CRASA LA GEOGRAFIE SI LA ADRESA ROMANIEI! poate ca nu sunt mandru ca sunt roman, dar asta nu inseamna CA SUNT DISPUS SA MANANC rahat D'AIA... SINCER!

nu am de gand sa folosesc formularul ala ca sa fiu ignorat TOTAL... INCA ODATA!